Botërori i fundit për Messi-n, Dybala: Kur e mendon të shkakton ankth

07/10/2022 16:54

Një mbrëmje e hidhur, ajo e Paulo Dybala me Romën në Europa League, në sfidën kundër Real Betis që u mbyll me fitoren 1-2 të spanjollëve.

“Është kompeticioni më i bukur në botë. Të dish se ky mund të jetë shansi i fundit për Messin për të fituar Kupën e Botës mund të shkaktojë pak ankth, por ne duhet të ruajmë qetësinë dhe të provojmë deri në fund.”-tha argjentinasi./ Super Sport

Top Channel