Gravenberch: Nuk pendohem që kalova te Bayern, por prisja më shumë

21/09/2022 08:30

Mesfushori holandez që u bashkua këtë verë me Bayern Munich, Ryan Gravenberch ka folur së fundmi për eksperiencën e tij te Bayern Munich.

Sipas 20-vjeçarit, përtej konkurrencës së madhe që është te bavarezët, ai shprehet se ka bërë shumë mirë dhe mendon se meriton më shumë.

“Që të jem i sinqertë, prisja që të luaja më shumë. Kur bashkohesh me një klub të madh dihet që ka shumë konkurrencë, por unë ndjehem që po punoj shumë mirë.”-tha ndër të tjera për mediet holandeze, mesfushori./ Super Sport

Top Channel