Nis këtë fundjavë, ekskluzivisht në DigitAlb, Kampionati Spanjoll, La Liga.

Kjo është liga që bën të lëvizë Globin, liga e derbëve historike dhe yjeve fantastike!

Liga e sfidës më universale të futbollit, El Clasico, që këtë sezon vjen me një dimension të ri, ku Barcelona me blerjet spektakolare, do të kërkojë të shkurorëzojë kampionët ne fuqi, Realin e Madridit.

Kjo sfidë do të rikthejë gjithashtu rivalitetin mes dy prej sulmuesve më spektakolarë të momentit, Lewandowski përballë Benzemasë.

Derbe të tjerë rikthehen për të gjithë abonentët e DigitAlb si Derbi Madrilen, Derbi Katalan, ai Bask dhe shumë përballje plot emocione.

Bëhuni gati për një tjetër spektakël të futbollit, LIVE dhe Vetëm në DigitAlb!

MOS HARRONI! Jeni në kohë për të shijuar sezonin e ri sportiv, duke përfituar nga SUPEROFERTA më e fundit e DigitAlb me ulje marramendëse të çmimeve në të gjitha paketat e abonimit.

Top Channel