Kim Kardashian është një ndër gratë më me ndikim në të gjithë botën, njëkohësisht edhe ambasadore e rëndësishme e markës “Balenciaga”.

Në shumë raste Kim preferon të vishet me këtë markë, por së fundmi zgjedhja në daljen e saj në Paris i ka habitur të gjithë.

Daily Mail shkruan se ajo do të hynte një një dyqan në qytet dhe detaji paksa i pavend ishte se në pjesën e pasme të trupit të Kimit.

Ajo kishte shkruar listën e turneut të saj, me datat dhe vendet e “Baklenciagës”.

Por nuk mbaron me kaq, pasi i gjithë kostumi i zi misterioz ka kushtuar plot 2600 euro.

Ylli u sigurua që të gjithë sytë do të ishin tek ajo teksa ishte së bashku me vajzën e madhe, në kryeqytetin francez për javën e modës.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel