Një motoskaf është përfshirë nga flakët ditën e sotme në fshatin Drimadhes në Dhërmi, ku si pasojë ka pësuar disa djegie në trup 32-vjeçari me iniciaklet N.L që po e riparonte.

31-vjeçarit iu dha ndihma e parë në qendrën shëndetësore në Drimadhes dhe po transportohet në spitalin e Tiranës, për mjekim me të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Top Channel