Turisti nga Anglia, i cili ra nga kati i tretë i një hoteli në Dhërmi, ka ndërruar jetë, pasi nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra.

21-vjeçari anglez  Z.C., ka vdekur rrugës për në Spitalin e Vlorës.

Dyshohet se ai ra nga ndërtesa pasi ishte në gjendje të dehur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarje.

Top Channel