Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me aksidentin e sotëm në Rrugën e Kavajës, ku 31-vjeçari Ajas Sulejmani, aksidentoi në vizate bardha një çift dhe foshnjën e tyre.

Gazetarja Dorjana Bezat ka raportuar për Top Channel se autori i ngjarjes ishte nën ndikimin e drogës në momentin e aksidentit. Ky detaj është zbuluar pas një ekzaminimi mjekësor nga autoritetet përkatëse.

Autori i ngjarjes u arrestua disa orë pasi ndodhi aksidenti, pasi u arratis nga vendi i ngjarjes menjëherë pas aksidentit.

Top Channel