Diva e muzikës shqiptare, Dafina Zeqiri feston sot 33-vjetorin e lindjes.

“Dukesh më e re se kurrë”, është urimi që i ka bërë partneri i saj DJ Geek.  Ai ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram dy foto me partneren e zemrës, teksa i shkruan fjalët e ëmbla.

“I uroj ditëlindjen vajzës më të mirë në botë! Ti je gruaja më e mirë, më e kujdesshme dhe mbështetëse që një mashkull mund të kërkojë dhe unë jam shumë me fat që të kam në jetën time. Të dua shumë! Dukesh më e re se kurrë!”- shkruan ai.

Ndërkohë mbetet për tu parë nëse cifti do ta kalojë lidhjen në një fazë tjetër duke kurorëzuar dashurinë me martesë.

 

FOTO GALERI
1/8

Top Channel