Debati i krijuar në studion e Për’puthen përfshiu jo vetëm protagonistët kryesorë Alesja-Astrit por edhe konkurentët e tjerë.

Ajo që acaroi edhe më shumë gjendjen ishin të qeshurat e Samuelit gjatë kohës që Astriti po fliste.

“Ҫfarë ke që qesh”, iu drejtua Astriti, Samuelit me tone të larta zëri.

Samueli i tha se nuk po qeshte me të por kjo gjë nuk e qetësoi Astritin i cili braktisi studion.

I nervozuar ai hoqi mikrofonin dhe doli jashtë studios, ndërsa Rrushja e ndoqi nga pas për ta bindur të rikthehej.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel