Këngëtarja e famshme Beyonce ka mahnitur ndjekësit me postimin e saj të fundit në Instagram, duke pozuar me një fustan të tejdukshëm rrëzëllitës.

Veshja dhe linjat e saj trupore tërhoqën padyshim vëmendjen e ndjekësve, të cilët nuk reshtën së komentuari.

Fustani i Beyonces mezi i fshehu format e saj me dizajnin e hapur dhe të guximshëm.

Fustani ishte bërë me tyl mëndafshi me shkëlqim dhe i qëndisur me dorë.

Detajet nuk munguan në veshje ku Beyonce kishte preferuar të vendoste një gjerdan diamanti dhe syze dielli të shkëlqyeshme të cilat kompletonin veshjen.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel