Tayna, një nga reperet më të mira shqiptare renditet në mesin e emrave më të suksesshëm të muzikës.

Së fundmi, reperja ka surprizuar me veprimin ndaj një fansi.

Një fans i Taynës ka publikuar një video në TikTok ku shkruan “Po flirtoja me Taynën dhe ajo këndoi një këngë për mua”.

Në video dëgjohet duke i thënë: “Më e mira je me rob shpie”. Por nuk ka vonuar dhe përgjigja e reperes duke i thënë “Edhe ti më i miri je me rob shpie”.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel