Mikela dhe Erioni zhvilluan takimin e parë pasi u deklaruan për njëri-tjetrin në studion e “Për’puthen”.

Në një takim romantik buzë detit, Erioni i dhuroi Mikelës një shëtitje me parashutë. Më pas, teksa shijonin drekën, çifti shkëmbeu një puthje pasionante.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel