Maluma ishte veshur me stilin e tij tipik latin, i përshtatur me Ditën e Verës në Tiranë.

Ai kishte preferuar të vishte një xhup ngjyrë të gjelbër me bluzë të zezë dhe pantallona gri në shkëlqim.

Nuk munguan as detajet të kombinuara me veshjen të cilat ishin një palë syze me skelet të bardhë dhe shall në ngjyrë të zezë me të bardhë.

Maluma njihet për stilin e veshjes së tij e cila shihet në shumë performanca në të gjithë botën.

Ai preferon të vishet me larmishmëri ngjyrash dhe me veshje të personalizuara.

Këngëtari po mban sot koncertin e tij në Tiranë me rastin e Ditës së Verës.

Fancat kanë pushtuar sheshin për të ndjekur performancën e yllit latin.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel