Katër finalistët e “Big Brother VIP” e kanë kaluar mbrëmjen nën ritmin e këngëve popullore shqiptare.

Teksa në shtëpi u vendos Napoloni, Donaldi dhe Beniada kërcyen së bashku. Modelja këndonte, ndërsa aktori mori një letër dhe i vuri flakët, për të improvizuar momentin ku dhëndri djeg shaminë e beqarit.

Donaldi hyri si beqar në “Big Brother VIP”, por më pas nisi një romancë me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel