Në episodin e sotëm të Fun Club u diskutua tema e daljes së banorëve nga Big Brother Vip .

Tani tregoi se si kishte përgatitur tre herë valixhen dhe nuk kishte dalë.  Ai tregoi gjithashtu se nuk e priste të shpëtonte nga eliminimi kur ishte në televotim me Egzonen, por ja që ia doli.

Kjo solli reagimin e Trixës me batutë e cila solli të qeshura në studio.

Tan Bama:  E fundit ishte Egzona, bëm provat gjenerale përpara.

Iva Tiço: Nuk e priste askush në fakt që do t’i përcillte të gjithë.

Beatrix Ramosaj: Unë i çmenda komshinjtë kur doli Egzona.

Iva Tiço:  E kapi viralen tjetër Trixa.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel