Dj Dagz dhe PM janë aq të afërt me njëri-tjetrin sa dhe në shtëpinë e “Big Brother VIP” hynë bashkë, si një konkurrent i vetëm.

Por, pas eliminimit, Arbri u votua nga publiku për të rihyrë në shtëpi dhe për ta vazhduar eksperiencën i vetëm. Artisti krijoi një romancë me Einxhelin dhe pas disa javësh u eliminua, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i “Big Brother VIP”.

Tashmë Dagz dhe Pm janë gati t’u rikthehen projekteve muzikore. Në një koncert që po mbajnë këtë të enjte të mbrëmje, duket se fansja numër një e tyre është Sarah Berisha, blogerja me të cilën Pajtimi nisi një romancë brenda shtëpisë më të famshëm të momentit. Çifti po kalojnë kohë me njëri-tjetrin, teksa kanë ndarë momentet e bukura në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel