Einxhel ka biseduar me vajzat pas incidentit të mbrëmshëm ku ajo lëndoi keq krahun, duke luajtur në shtëpi.

Banorët u kujdesën për të por në veçcanti ai që u kujdes më shumë ishte Donaldi.Einxhel nuk e priste gjithë këtë përkujdesje nga ana tij pasi dyshja nuk flisnin me njëri tjetrin.

“Po më ikte dhe inati me Donaldin,po e kaloja me shaka.Thash ishe shumë e bukur për të qënë e vërtetë”,tha moderatoja duke qeshur.

Top Channel