Einxhel Shkira, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ishin të nominuarit e kësaj jave.

Publiku votoi për konkurrentin që do të linte shtëpinë. Mes tre artistëve, u eliminua Beatrix.

Top Channel