Pak orë na ndajnë nga spektakli i mbrëmjes së sotme të Big Brother VIP dhe banorët kanë nisur të ndjejnë ethet e eliminimit. Donald, Beatrix ose Einxhel do të lërë sonte shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë një bisede me Donaldin, Beatrix u përlot dhe shprehej se kishte shumë siklet derisa vendosi të hynte në dhomën e rrëfimit e të tregonte se si ndihej.

Beatrix: Jam në siklet.

Donald: Çfarë për nesër? Lëre këtë siklet.

Beatrix: Emocion është.

Donald: Po normal.

Beatrix: Kam shumë frikë si do të jetë jashtë me ndryshimin, me ambientimin. Dua të tregoj se si ndihem sepse nuk është mirë kur e mbaj brenda.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel