Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar se nuk i fsheh emocionet.

Rrugëtimi i saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë me emocione të forta mes buzëqeshjes, lotëve dhe dashurisë.

Një natë më parë Beatrix pa priur ka shpërthyer në lot.

Arsyeja është se në shtëpi është vendosur kënga e Alban Ramosajt “Theje”. Këngëtarja nuk i ka mbajtur dot lotët pas zërit të vëllait dhe Donaldi ka nxituar ta përqafojë e ti fshijë lotët.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel