Semi është magjepsur nga sytë e Granitit

Këtë gjë këngëtarja ja shprehu paraditen e sotme teksa të dy ishin duke konsumuar së bashku kafenë e mëngjesit.
“Uaua çfarë sysh. Po ti shoh tani dhe ke copëza me shumë ngjyra brenda në të”,- i tha Semi.
Kujtojmë se marrëdhënia mes Granitit dhe Semit ka qenë shkak për shumë momente xhelozie nga ana e Fifit.

Top Channel