FOTOT/ Mustafa Nano rikthen Ramën dhe bashkëshorten e tij te Arturbina, politikanët ‘shkrihen së qeshuri’

19/10/2021 16:50

Mustafa Nano ka prezantuar për publikun në Teatrin Arturbina monologun “Dielli lind andej nga perëndon”. Në këtë premierë që u mbajt në 15 tetor dhe vijon ende të lancohet ka marrë pjesë edhe kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama.

Po ashtu në foto shihet se ka qenë pjesëmarrës edhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, ministrja e Kulturës Elva Margariti, Majlinda bregu dhe emra të tjerë të politikës shqiptare.

Monologu i Nanos është një histori reale, gërshetim i jetës së tij me ngjarje edhe nga aktualiteti.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel