Paloma, gazetarja e Fiks Fare do të jetë një ndër banoret e Big Brother Vip Albania.

Ishte producentja e Big Brother Vip, Lori Hoxha që e zbuloi emrin e saj për edicionin e lajmeve në Top Channel.

Banorja e parë që u zbulua sot ishte aktorja Arjola Demiri, ndërsa opinionistë të këtij reality show do të jenë Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel