Një tjetër sukses për Ariana Grande! Këngëtarja amerikane pjesë e spektaklit të famshëm

22/09/2021 16:49

Ariana Grande nuk di të ndalet. Këngëtarja amerikane ka arritur një tjetër sukses në karrierën e saj duke u bërë pjesë e spektaklit të famshëm “The Voice”.

Artisja 28-vjeçare u shfaq në natën e parë të “Blind auditions” në sezonin e ri si trajnere. Ariana do të punojë krahë Kelly Clarkson, Blake Shelton dhe John Legend.

“Kam vite që shoh ‘The Voice’ dhe doja të bëhesha trajnere. Ky është sezoni im i parë dhe do të doja të mendoja se jam këtu për të fituar”, është shprehur Grande.

Ariana arriti të merrte në skuadrën e saj Katherine Ann Mohler, e cila interpretoi këngën e Jermaine Stewart “We don’t have to take our clothes”. Edhe Legend dukej i shqetësuar se Grande mund të fitonte këtë sezon, “Ne të gjithë jemi në telashe”, tha ai me shaka.

Një kthesë me katër karrige u bë për interpretimin e Wendy Moten të “We Can Work It Out” nga The Beatles. Moten përfundimisht shkoi me Shelton si trajnerin e saj. Më shumë audicione do të shfaqen në NBC të martën me një episod tjetër.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel