“Nuk vdes derisa të të shkatërroj”/ Aktorja e njohur dënohet me burg, pasi “kërcënoi” ish të dashurin

07/08/2021 12:58

Aktorja turke Aygun Aydin, e cila ka luajtur në serialet “Kosem” dhe “Molla e ndaluar”, është dënuar fillimisht me 3 ditë burg pas ofendimeve që ka bërë ndaj ish partnerit të saj biznesmenit Hakan Sabanci.

Mediat turke raportojnë tashmë se dënimi i saj është shtuar me 15 ditë burg për shkak se ofendimet në rrjete sociale kanë vazhduar.

26-vjeçarja Aygun, ka “shpërthyer” kundër biznesmenit duke përdorur fjalor të papërshtatshëm: “Nuk vdes derisa të të shkatërroj. Zoti të dënoftë”

Duke treguar se Sabanci e la shtatzënë, por ai nuk mori përsipër të kujdesej për fëmijën ndërsa tani po e sulmon me avokatë.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel