Dua Lipa pozon me duart në formë shqiponje afër shpatës dhe përkrenares së Skënderbeut (Fotot)

25/07/2021 17:09

Dua Lipa ndodhet në vendin tonë bashkë me familjen dhe të dashurin e saj, Anëar Hadid pasi mori përsipër të ndërtojë Kopshtin 42 në Tiranë, i cili u dëmtua nga tërmeti i 26 Nëntorit 2019.

Ajo ka vizituar ditën e sotme kalanë e Krujës, ku edhe ka realizuar edhe foto duke bërë shqiponjën me dy duart.

Krahas fotove Dua ka shkruajtur “shumë dashuri” për momentet që po kalon në vendin tonë.

Një ditë më parë Dua u takua me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, më pas me kryeminstrin Edi Rama dhe ambasadoren e SHBA-së Yuri Kim.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel