Teksa kjo verë e gjen Italinë me kufij të hapur dhe më pak kufizime anti Covid, artistë të njohur nga gjithë bota e kanë zgjedhur si destinacionin e pushimeve të tyre.

FOTO GALERI
1/12
CHRISSY TEIGEN

Top Channel