Armando dhe Olti janë përfshirë në një konflikt fizik me njëri-tjetrin gjatë publicitetit. Të dy janë parë duke goditur njëri-tjetrin.

Ishte Armandi që i hodhi mikrofonin Oltit ndërsa ai iu kundërpërgjigj me goditje. Të gjithë të pranishmit u ngritën në këmbë për të ndarë ata të dy.

Zënka mori fund shpejt, por debati vijoi ende ndërsa ditën e sotme në studio, Armandi tha se molla e sherrit ishte Lindita.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel