E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin sportiv “Top Arena”, që i dedikohet totalisht Kampionatit Europain 2021, ishte velina e Fiks Fare, Regisa.

Ajo është një prej balerinave më të talentuara dhe ka marrë pjesë në shumë prej koncerteve madhështore të këngëtarit të mirënjohur, Capital T.

E pyetur nëse ky i fundit e ka ngacmuar, Regisa thotë se jo dhe është zgjedhur për të qenë pjesë e skenës për shkak të talentit të saj.

Regisa: Talenti im bëri që të isha në atë skenë, aty mund të ishte kushdo që mund të këndonte.
Antonela: A të ngacmoi Capital T?
Regisa: Jo!

Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2021. Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel