Konspiracionisti shqiptar, Alfred Cako është i pranishëm mbrëmjen e sotme në Top Arena bashkë me vajzën e tij Helgën.

Helga është përkthyese dhe pedagoge, gjithashtu drejton edhe një shtëpi botuese që mban emrin e saj.

Ajo ka treguar që këtë vit në “Euro 2020” bën tifozllëk për Italinë.

“Jam me Italinë, më duket shumë e fortë. Ka 30 fitore dhe në 10 prej tyre nuk ka pasur asnjë gol”, tha ajo.

FOTO GALERI
4/9

Top Channel