Me fotot e fundit Arbenita i tha të gjitha: “Nuk jam një mama e zakonshme…”

02/06/2021 18:29

Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër për herë të parë në 24 prill me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Nina. Edhe pse të rinj në moshë, çifti i famshëm duket se po e shijon në maksimum përgjegjësinë e të pasurit dhe të rriturit një fëmijë.

Këtë, modelja dhe reperi na e kanë treguar edhe me postimet e njëpasnjëshme nga familja e tyre e sapokrijuar në Instagram.

Pak momente më parë, ylli i pasarelave ka ndarë disa foto duke shëtitur Ninën me karrocë. Krahë tyre ajo shkruan: “Nuk jam si një mama e zakonshme. Jam një mama ‘cool’”.

Në fakt, nuk kishim dyshimë për këtë!

FOTO GALERI
1/3

Top Channel