Kënga e re e Loredanës dhe Mozzik/ “Rosenkrieg”, mbi 1 milionë shikime brenda 24 orësh

28/05/2021 23:00

Loredana dhe Mozzik janë dy nga artistët më të dashur për publikun shqipfolës.

Pas lajmeve se janë ndarë, dyshja u rikthye më e fortë se kurrë. Ata bashkuan forcat për këngën “Rosenkrieg”, që deri tani është parë mbi 1.7 milionë herë në “Youtube”.

Ajo që tërhoqi vëmendjen, ishte edhe teksti i këngës, ku ata tregonin për kohën e vështirë që kaluan larg njëri-tjetrit.

Top Channel