Performancë e jashtëzakonshme dhe unike në finalen e “Eurovizion”/ Gjon’s Tears perfomon në vend të 11

22/05/2021 22:40

Artisti shqiptar Gjon Muharremaj i njohur si Gjon’s Tears ka performuar i njëmbëdhjeti në skenën e madhe të “Eurovision Song Contest 2021” me këngën “Tout l’Univers”.

Në një performancë të jashtëzakonshme dhe unike Gjoni i ka lënë të gjithë pa fjalë ëme vokalin e tij edhe pse në një moshë shumë të re.

Gjoni përfaqëson Zvicrën me këngën “Tout l’Univers” dhe mban kodin 11, për të gjithë ata që duan ta votojnë në finale.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel