Travis Sccot feston ditëlindjen, Kylie e uron me foton familjare që zbulon më shumë për marrëdhëniet mes tyre

01/05/2021 12:12

Rreperi Travis Scott festoi një ditë më parë 29-vjetorin, ndërkohë që ish-partnerja, Kylie Jenner e uroi me një familjare.

Ata të dy janë prindër të një vajze dhe Kylie zgjodhi ta urojë pikërisht me një foto të Stormit dhe Travis. “Babai i Strormit”, shkruan ajo, në një foto në Instagram.

Gëzuar ditëlindjen, TravisScott! Babai i Stormit“, uroi 23-vjeçarja, në një foto tjetër atë e bijë.

Pavarësisht se çifti ka lajmëruar se nuk janë më bashkë, foto të tilla i bëjnë ndjekësit të besojnë se ata janë sërish bashkë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel