Pantallonat konsiderohen si një ndër veshjet më të rehatshme dhe më lehtë të kombinueshme.

Sipas ekspertëve të modës, ato do të renditen lart në listën e modës.

Pantallonat me një bel të lartë  po pëlqehen shumë nga vajzat dhe gratë e sidomos tani që jemi në sezon pranvere.

Ato kanë një të veçantë, pasi belin dhe këmbët i tregojnë më të holla dhe elegante.

Mund të vishen me atlete por edhe me këpucë me taka dhe në të dyja rastet dukesh perfekt.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel