Pas surprizës, Ana “i jep duart” Rinianit/ Vjen thumbimi: Nuk ka vdekur njeri nga dashuria, do të të dhuroj një…

23/02/2021 18:54

Ana ka vendosur që t’i japë fund njohjes me Rinianin me një përqafim në studio.

Ajo u shpreh se nuk i jep emocionin që e bën të dridhet, ndërsa Riniani u shpreh i zhgënjyer nga deklaratat e saj dhe nuk hezitoi ta humbonte,

Ana: Unë vërtetë ndihem shumë mirë me Rinianin, por nuk e shoh dot si partnerin tim. Jam munduar që ta shoh. Vërtetë ndihem shumë mirë, por nuk më përcjell emocionin që të dridhem.

Rinian: Pse je gjithmonë dyshuese?

Ana: Ashtu jam si natyrë tek të gjithë.

Rinian: Mendoj që problemi nuk është tek Riniani, por tek Ana.

Ana: A mund ta përqafoj Rinianin?

Rinian: Jo nuk e dua tani.

Ana: Si shoqe, hajde shoqe e dashur. Vërtetë u emocionova se vërtet më pëlqen.

Rinian: Nuk ka problem fare. Do të të dhuroj dhe një biletë pastaj për Los Angeles, për Hollivud. Jam shumë i zhgënjgyer. Nuk ka vdekur njeri nga dashuria dhe nuk do të vdes as unë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel