Një aksident i rëndë është shënuar në rrugën “Ismail Qemali”, pranë Ambasadës Italiane, në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte. Si pasojë e këtij aksidenti të rëndë makinat janë copëtuar dhe njëra ka kaluar mbi trotuar. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit dhe nëse ka persona të plagosur.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po hetohet për shkaqet e këtij aksidenti.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel