Kombinim veshjesh

 Elementet metalike me shkëlqim janë rikthyer këtë sezon.

Veshja me ngjyra metalike është mënyra më e mirë për të shtuar një vëmendje të menjëhershme pamjen tuaj.

Këpucët, fundet, madje edhe thonjtë dhe buzët në ngjyra metalike do të duken vërtet të mahnitshme kur kombinohen me ngjyra neutrale. Sidoqoftë, shumë prej nesh e konsiderojnë këtë prirje paksa të ndërlikuar dhe aventureske.

Ndërsa ne ende hezitojmë nëse duhet ta veshim atë apo jo, ‘moda metalike’ gradualisht po zbehet.

Përmes fotove të mëposhtme ju këshillojmë fuqimisht që të mos luftoni me dëshirën për të eksperimentuar me pamjen tuaj të përditshme.  Disa këshilla dhe ide se si të shtoni disa detaje elegante metalike në veshjen tuaj.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel