Fansat pyetën menjëherë nëse ajo po dërgonte një mesazh në lidhje me postimin e një selfie që kishte votuar, ndërsa kishte veshur një bluzë të kuqe.

Por Kim Kardashian nuk donte të jepte asnjë tregues se cilën anë të spektrit politik ishte mbështetur.

Ylli i showbizz fshiu selfien e saj origjinale “Unë votova” me bluzën e kuqe dhe e ripostoi atë me një filtër bardh e zi gjatë natës së zgjedhjeve të martën.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel