Pas përjashtimit nga Për’Puthen, reagon Shqipja: Do fundosen shumë veta…

24/10/2020 22:39

Shqipe Hysenaj, konkurrentja e  emisionit “Për’Puthen”, në Top Channel ka reaguar lidhur me përjashtimin e saj nga programi, për shkak të një incidenti të ndodhur në puntatën e fundit ku prej saj u përdorën fjalë jo të përshtatshme kundrejt konkurrentes tjetër, Teas.

Së fundmi Shqipja, përmes një postimi në Instagram Stories, shkruan:

“Faleminderit të gjithëve për suportin. Nuk do jua harroj kurrë dhe ta dini që me ndihmën tuaj dhe drejtësinë time do fundosen shumë veta.”

FOTO GALERI
2/10

Top Channel