Krijimet e Disney-t/ 16 gabime që me shumë mundësi nuk i keni vënë re

23/10/2020 10:45

Teksa jemi duke parë filma të animuar, ndodh të fokusohemi kaq shumë te historia dhe personazhet, sa vështirë të vëmë re ndonjë gabim të mundshëm.

Megjithatë,  syve të mprehtë nuk u kanë shpëtuar disa “gafa “ që me shumë mundësi mund të mos i keni vënë re.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel