“Me apo pa…”/ Modelja seksi poston imazhet “hot” dhe pyet fansat… (FOTO)

21/10/2020 16:30

Ajo është një nga modelet shqiptare më seksi. Është fjala për Oriola Marashin, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike që nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndan shpeshherë me ndjekësit e saj të shumtë foto apo video mjaft “hot”, ku ndonjëherë nuk i lë vend as imagjinatës.

Së fundmi, Oriola ka publikuar në “Instastory” dy video pranë njëra-tjetrës, në të dyja shfaqet para pasqyrës, në njërën e veshur dhe në tjetrën vetëm me reçipeta.

“Pa apo me”– shkroi Oriola Marashi krahas pamjeve, duke kërkuar mendimin e ndjekësve se si duket më mirë.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel