Kukësit i ikin titullarët/ Gega: Kemi gati zëvendësimet e 10 lojtarëve, presim nisjen e sezonit

29/09/2020 19:47

Gavazaj, Abazaj, Rroca, Shkurtaj, Ethemi, Musolli, Musta, Telushi, Avdyli, Cema dhe Mateli, janë gati 10 lojtarët kryesor që kanë larguar nga skuadra e Kukësit në këtë prag sezoni të Superligës.

Po a mundet kjo skuadër të jetë ende pretendente për titullin me kaq shumë ndryshime.

Ndërkaq sa i përket bojkotit dhe kërkesave të futbollit drejtuar qeverisë, trajneri i nënkampionëve të vendit shton.

Top Channel