Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, ka rrëfyer se e ka përjetuar shumë keq tërmetin me magnitutë 4.5 ballë që u shënua në Kaliforni.

Këngëtarja me origjinë shqiptare sqaron se është zgjuar e tmerruar në shtëpinë e saj, nga lëkundjet e mëdha. Gjendjen e saj të rënduar emocionale ajo e ka ndarë me ndjekësit në “Twitter”, për të cilët thotë se, “ende po dridhet dhe nuk e dinë se çfarë po ndodh me të”.

U zgjova nga një tërmet, jam duke u dridhur, nuk e di çfarë po ndodh me mua. Prisja që të jetë më keq. Shpresoj të jeni mirë. Ju dua”, ka shkruar këngëtarja.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel