Memphis Depay së shpejti pritet të prezantohet si lojtar i Barcelonës, raporton mediumi holandez “De Telegraaf”.

Reprezentuesi nga Holanda ishte lidhur me një bashkim me teknikun e ri të Barçës Ronald Koeman në “Camp Nou”

“Blaugranët” pritet ta zyrtarizojnë këtë marrëveshje dhe ta prezantojnë Depayin si lojtarin më të ri të tyre më vonë këtë javë.

Top Channel