Biznesmeni gay gjuan live Mozzik: Është më burrë se këta që veshin brekë rozë!

09/09/2020 20:13

Biznesmeni gay nga Tepelena, Elton Ilirjani ishte i ftuar këtë pasdite në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku dha disa deklarata të rëndësishme.

Ilirjani pranoi se ekziston mundësia që në një të ardhme të afërt ta shohim të transformuar si femër, ndërkohë nuk e humbi mundësinë për të “gjuajtur” live këngëtarin Mozzik.

Sipas tij, reperi është ndër të vetmit artistë meshkuj tërheqës dhe e meriton plotësisht suksesin.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel