Aksident në Korçë, dëme të mëdha materiale nga përplasja e dy automjeteve

04/09/2020 10:34

Një aksident rrugor është shënuar në Maliq të Korçës, mëngjesin e kësaj të premte.

Shkak i këtij aksidenti ka qenë shpejtësia e lartë e dy automjeteve. Zona ku ka ndodhur aksidenti është zonë mjaft e populluar.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po kryen procedurat e mëtejshme.

Ndërkohë, dy drejtuesit e automjeteve janë shoqëruar për në komisariat.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel