Bregdeti i Kamboxhias është kthyer në një nga destinacionet më të preferuara të VIP-ave botërorë.

E për këtë arsye, shumë persona kanë nisur të investojnë në hotele luksoze në këtë vend. Me detin pranë, natyrën e egër të paprekur e të ruajtur nga benotizimi dhe urbanizimi i egër, Kamboxhia ofron një platformë unikale pushimesh.

Hotelet me një suitë të gjithën për veten, një pishinë në të dhe ushqime të larmishme tropikale, janë kthyer në strehëza relaksi dhe kënaqësie për cilindo që i frekuenton…

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme

FOTO GALERI
2/15

Top Channel