Modelja Egzona Mulgeci e cila është konkurente në programin televiziv “She’s On Top” që jepet çdo të dielë në Top Channel, ka postuar një foto ‘bombastike’ në instagram.

Ajo ka treguar linjat perfekte në bikini me ngjyrë jeshile dhe prapa foto ka sfond të kuq.

View this post on Instagram

❤️ #dashni #dashuri #shqipe #shqip

A post shared by She’s on top🔥 (@egzonamulgeci) on

FOTO GALERI
1/15

Top Channel