“E bukur si dielli”, bukuroshja shkodrane “pushton” kopertinat italiane (FOTO)

28/06/2020 10:00

Ajo është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale. Bëhet fjalë për Angela Martinin, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo gjithmonë ka spikatur për bukurinë dhe elegancën e saj. Prej disa ditësh bukuroshja shkodrane po shijon pushimet, e nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit disa nga momentet më pikante.

Vetëm pak ditë më parë, Angela publikoi një video nga një jaht, ku tërhoqi vëmendjen me lëvizjet provokuese.

Ndërsa së fundmi, modelja është shfaqur në kopertinën e revistës italiane “Cleon”. “E bukur si dielli”, thuhet në kopertinë, ku Angela bie në sy e veshur me një fustan të bardhë, ku duket mjaft joshëse dhe në superformë.

FOTO GALERI
2/20

Top Channel